KMTSO Başkanı Karaküçük 'ten 23 Nisan mesajı...

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle bir mesaj yayımladı

KMTSO Başkanı Karaküçük 'ten 23 Nisan mesajı...
banner150

 

Başkan Karaküçük mesajında, Türk ulusunun önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Büyük Millet Meclisini açtığı gün olan 23 Nisan’ı tüm çocuklara armağan ettiğini belirterek:

 

“Bir milletin kaderini iyi eğitim almış çocuklar değiştirir. Bugünün küçükleri; yarının büyükleri olarak, ülkelerine faydalı birer fert olacaklar. Bizlerin bilgi bankası olan çocuklarımız, büyüdüklerinde çeşitli devlet kademelerinde veya farklı iş alanlarında sorumluluk sahibi bireyler olacaklardır. Bilimin ilmin ışığında ilerleyen bu nesil geleceğin Türkiye’sini inşa edecekler. Bu sebeple çocuklarımız için üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeliyiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı ve TBMM’nin açılışının 95. yıl coşkusunu yürekten kutluyor ve bu günleri bizlere armağan eden başta Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ümüz olmak üzere, bu önemli günlere ulaşılmasında emeği geçen tüm şehit ve gazilerimizi de saygı, minnet ve rahmetle anıyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2015, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.