K.Maraş PTT araç filosunu genişletti

0

K.Maraş PTT araç filosunu genişletti

 

PTT Genel Müdürlüğü tarafından Kahramanmaraş’a gönderilen 22 yeni motosiklet Kahramanmaraş PTT Başmüdürü Mustafa Coşkun tarafından basına tanıtıldı.
Türkiye genelinde yapılan ihale sonucu bin 663 motosiklet PTT’nin müdürlüklerine teslim edildi. Bu kapsamda Kahramanmaraş PTT Başmüdürlüğüne gönderilen 22 yeni motosiklet göreve başladı.

 

Yeni motosikletler sayesinde Kahramanmaraş halkına daha hızlı daha kaliteli hizmet vereceklerini ifade eden Kahramanmaraş PTT Başmüdürü Mustafa Coşkun, “PTT olarak günün rekabet koşullarına ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermek amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Söz konusu çalışmalarımızdaki temel politikamız; yenilikçi bir anlayışla birçok hizmeti Ülkemizin en ücra köşesine kadar götürmekle birlikte özellikle hız ve kalite unsurlarını da ihmal etmemektedir.

 

Bu kapsamda; posta ve kargo taşımacılığı alanındaki hizmetlerimizi daha hızlı ve kaliteli sunabilmek amacıyla mevcut motosikletlerimize ilave bin 663 yeni motosiklet alımı yapmış olup Ülke genelinde bulunan PTT Baş Müdürlüklerimize teslim edilmiştir. Hizmet verilen yeni motosikletler; müşterilerimizin beklentilerini en güzel şekilde karşılamakla birlikte 175 yıllık geçmişe sahip PTT imajına da yaraşır şekilde dış görünüş ve donanıma da sahiptirler” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2015, 14:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.