K.Maraş İl Emniyet Müdürü görevini teslim etti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğünde Devir Teslim Töreni Düzenlendi.

K.Maraş İl Emniyet Müdürü görevini teslim etti
banner150

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti ile ilimiz İstiklal İlkokulu Öğretmeni Mehmet Hanifi TANIŞ ve İstiklal İlkokulu 4.Sınıf öğrencisi Aysel SEPETYAPAN, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Servet YILMAZ’ı İl Emniyet Müdürlüğü Makamında ziyaret ettiler. Yapılan ziyaret programının ardından İl Emniyet Müdürümüz Sayın Servet YILMAZ, İl Emniyet Müdürlüğü görevini temsilen 4.Sınıf Öğrencisi Aysel SEPETYAPAN’a devretti.

               

Görevi devralan SEPETYAPAN, daha sonra Şube Müdürleri ve Birim Amirleri ile bir araya gelerek Emniyet Müdürlüğümüz hizmetleri hakkında bilgi aldı ve temennilerini iletti.

               

Gerçekleştirilen ziyaretin ardından İl Emniyet Müdürümüz Sayın Servet YILMAZ, İstiklal İlkokulu Öğretmeni Mehmet Hanifi TANIŞ ve 4.Sınıf Öğrencisi Aysel SEPETYAPAN’ı makam aracıyla okula uğurlandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2015, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.