Kilis’de 78 yaşındaki adamı darp ederek öldüren 5 kişi adliyeye sevk edildi

Kilis’in Musabeyli ilçesinde yalnız yaşayan 78 yaşındaki adamı darp ederek öldürdükleri iddia edilen 5 kişi, jandarmanın titiz çalışması sonucu yakalandı. Hastane ve adliye çevresinde jandarma komando birlikleri geniş güvenlik önlemi alırken, yaşlı adamı para için öldürdükleri iddia edilen 5 zanlı sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi.

Kilis’de 78 yaşındaki adamı darp ederek öldüren 5 kişi adliyeye sevk edildi

Kilis Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Kilis İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Dedektifleri (JASAT) tarafından 2 Mart'ta Musabeyli ilçesine bağlı Zeytinbağı köyünde yalnız yaşayan Selahattin Polat’ın (78) darp edilerek öldürülmesiyle ilgili yapılan çalışma sonucu O.C., O.C, Ö.Y., E.K. ve C.Y. adlı şüpheliler yakalandı.

PARA İÇİN ÖLDÜRMÜŞLER

Hastane ve adliye çevresinde jandarma komando birlikleri geniş güvenlik önlemi alırken, yaşlı adamı para için öldürdükleri iddia edilen 5 zanlı sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi.

Faili meçhul olay bırakmayan Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde JASAT’ın kısa sürede cinayeti çözmesi, Musabeyli ilçesinde memnuniyetle karşılandı.

(Kaynak: İHA)

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2021, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.