Kılıçdaroğlu'na saldırı! Beştepe dakika dakika takip ediyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı Cumhurbaşkanlığı yakından takip ediyor.

Kılıçdaroğlu'na saldırı! Beştepe dakika dakika takip ediyor
banner150

Cumhurbaşkanlığı Özel Kaleminden görevliler CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun özel kalem müdürlüğü yetkililerini arayarak son durumla ilgili bilgileri an be an alıyorlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da Kılıçdaroğlu'nun olay yerinden güvenli bir şekilde ayrılmasının sağlanması için yetkililere talimat verdiği kaydediliyor.

AK PARTİLİ İŞLER VE MHP'Lİ KARAKAYA, KILIÇDAROĞLU'NUN YANINDA

AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya da şu dakikalarda Kılıçdaroğlu'nun yanında bulunuyor.

ANKARA VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA

Ankara Valiliği'nden saldırıya ilişkin açıklama yapıldı. Valilikten yapılan açıklamada, "Sorumlular hakkında yasal işlemler başlatıldı. Eylemin önlenmesi için gerekli tedbirler alındı" denildi.

İşte Ankara Valiliği'nden yapılan o açıklama:

Çubuk ilçemizde icra edilen şehit cenazesi töreninde CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’na yönelik müessif protesto eyleminin önlenmesine yönelik gerekli güvenlik tedbirleri alınmış olup olayın sorumluları hakkında yasal işlemlere başlanılmıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.