Kendi pizzalarını kendileri yaptılar

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin çocuk atölyelerinde dersler neşe içinde sürüyor.

Kendi pizzalarını kendileri yaptılar
banner150

 

Çocukların eğlenirken öğrenmelerini, fiziksel ve zihinsel becerilerini artırmayı amaçlayan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin çocuk atölyelerinde dersler neşe içinde sürüyor.  

 

 

Katılımcı çocukların grup çalışması içinde, sosyal yönlerini güçlendirip yararlı bilgiler öğrendikleri atölyede konu bu kez “Pizza yapımı” idi. Piazza AVM’nin, İtalyan mutfağının ünlü markası Sbarro ile işbirliği yaparak düzenlediği pizza atölyesine katılan minikler, en sevilen yiyeceklerden olan pizzanın nasıl yapıldığını öğrendiler. Öğrenmekle kalmayıp, uygulamaya da geçiren çocuklar, uzman eğitmenlerin gözetiminde kendilerine sağlanan malzemelerle sevdikleri türde pizzalar yaptılar.

Boyama seti hediye edildi 

 

Sbarro'nun ustalarıyla palyaço kostümlü eğitmenler, çocuklara pizza yapmanın inceliklerini neşeli biçimde anlatırken, minik ellerin pizzalarını şekillendirmek ve süslemek için harcadıkları çaba, onları izleyen ailelerini gururlandırdı. 

 

AVM’nin küçük ziyaretçileri, ücretsiz olarak katılabildikleri atölyede mutlu bir gün geçirdi. Piazza AVM tarafından kendilerine hediye edilen boyama setleri de mutluluklarını ikiye katladı.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.