KAZANCI ailesinin mutlu günü

TFF İl Temsilcisi Ali Kazancı, küçük kızı Serpil Senem'i nişanlayarak mutlu bir güne daha imza attı.

KAZANCI ailesinin mutlu günü
banner150

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İl Temsilcisi ve Kahramanmaraş ASKF Başkan Yardımcısı Ali Kazancı, küçük kızı Serpil Senem'i nişanlayarak mutlu bir güne daha imza attı.

 

 

Spor camiasının sevilen isimlerinden Ali Kazancı'nın küçük kızı Serpil Senem, pazar günü akşam Paris Düğün Salonu'nda yapılan tören sonunda, Kahramanmaraşlı Gürle Ailesi'nin yakışıklı oğlu Hüseyin ile nişanlandı. Kazancı ve Gürle ailesinin yakınlarının, dostlarının ve spor camiasından çok sayıda ismin katıldığı törenle Serpil Senem ve Hüseyin çifti, dünya evine girmek için nişanlandı.

 

 

Konukların gönüllerince eğlendiği ve Senem ile Hüseyin'in de mutluluklarının gözlerinden okunduğu gecede, Saadet-Ali Kazancı ve Ayşe-Veysel Gürle çifti de çocuklarının bu mutluluklarına dostları ile birlikte şahitlik ettiler.

 

Serpil Senem Kazancı - Hüseyin Gürle çiftini kutlar, ömür boyu mutluluklar dilerken; Saadet-Ali Kazancı ve Ayşe-Veysel Gürle çiftini de tebrik ediyoruz.  

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 14:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.