Kayıp ceset davası

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünden 15 kişilik bir ekip ve İslahiye Jandarma Komutanlığından 15 kişilik olmak üzere toplamada 30 kişilik bir ekiple çalışması sonlandırılarak göz altına alınan 4 kişi İslahiye Adalet Sarayında duruşmaya çıkartıldı.

Kayıp ceset davası

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde Fevzipaşa Piknik alanı Alman Pınarı mevkiinde 24.02.2015 tarihinde tabancayla öldürülmüş halde bulunan Ökkeş Şimşek´in davası ile ilgili olarak sürüdürülen Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünden 15 kişilik bir ekip ve İslahiye Jandarma Komutanlığından 15 kişilik olmak üzere toplamada 30 kişilik bir ekiple çalışması sonlandırılarak göz altına alınan 4 kişi İslahiye Adalet Sarayında duruşmaya çıkartıldı.

Göz altına alınan maktülün eşi Yurdagül Şimşek ile Ali Arslan ve Orhan Gökkaya,Ökkeş Şimşek´i öldürdüğünü ifade eden Mustafa Tuna´ya yardım etmekten göz altına alınmış olup duruşma devam etmektedir. 


İslahiye´de piknik alanında cesedi bulunan Ökkeş Şimşek,Kahramanmaraş´ta ikamet etmekte olup, kendisini öldürdüğü ifade edilen Mustafa Tuna ile uzaktan akrabalık bağı bulunmaktadır.Ökkeş Şimşek´i öldürdüğü ileri sürülen Mustafa Tuna ise İslahiye bölgesinde oturmaktadır. 
 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2015, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.