KASKİ, aralıksız çalışıyor

Son günlerde devam eden yoğun yağışlardan vatandaşların olumsuz olarak etkilenmemeleri için KASKİ ekipleri çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyorlar.

KASKİ, aralıksız çalışıyor
banner150

 

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü, çalışmalarını yoğun yağışlar nedeniyle aralıksız sürdürüyor.

 

 

Son günlerde devam eden yoğun yağışlardan vatandaşların olumsuz olarak etkilenmemeleri için KASKİ ekipleri çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyorlar. KASKİ Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada; şu ifadelere yer verildi:

 

 

"Son günlerde yağışların yoğun olarak devam ettiği ve metre kareye son beş günde yaklaşık 140 kilogram yağışın düştüğü, bu yoğun yağış döneminde vatandaşların herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamaları için ekiplerin çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüğü belirtilerek, vatandaşlar sel ve su baskınları gibi olumsuz durumlara karşı tedbirli ve dikkatli olmaları konusunda uyarıldı.

 

Ayrıca yapılan açıklamada Kahramanmaraş' ta içme suyunda kullanılabilir halde bulunan Ayvalı Barajında yağışlar etkisiyle doluluk oranı yüzde 47'ye çıkarak yaklaşık 37 milyon metre küp suyun biriktiği bildirildi."

 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2015, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.