Karşıdan karşıya geçmek isteyen aileye otomobil çarptı

Gaziantep’ten Gölbaşı ilçesine gitmekte olan Ökkeş Tanrıkulu idaresindeki plakası öğrenilemeyen otomobil, Çatalağaç Köyü girişinde arızalandı. Arızalanan otomobilde bulunan 4 kişilik aile, yardım almak için yolun karşısındaki petrol istasyonuna gitmek istedi.

Karşıdan karşıya geçmek isteyen aileye otomobil çarptı

Adıyaman-Kahramanmaraş karayolu Çatalağaç Köyü girişinde, yolun karşısına geçmek isteyen aileye otomobil çarptı. Kazada 2 kişi ağır yaralandı. 

 

Edinilen bilgiye göre, Gaziantep’ten Gölbaşı ilçesine gitmekte olan Ökkeş Tanrıkulu idaresindeki plakası öğrenilemeyen otomobil, Çatalağaç Köyü girişinde arızalandı. Arızalanan otomobilde bulunan 4 kişilik aile, yardım almak için yolun karşısındaki petrol istasyonuna gitmek istedi. İddiaya göre, yol kontrolü yapmadan karayoluna çıkan aileye, Hüseyin Demirli idaresindeki 02 HH 153 plakalı otomobil çarptı. Kazada Türkan Tanrıkulu (60) ile Cihangir Tanrıkulu (14) ağır yaralandı. Yaralılar kaza yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalelerinin ardından, Gölbaşı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

 

Durumu ağır olan Cihangir Tanrıkulu (14) ise Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2014, 08:24
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.