Kar yağışı hayatı felç etti

Tüm yurtta olduğu gibi Kahramanmaraş’ta etkisini iyice artıran kar yağışına hazırlıksız yakalanan sürücüler yolda kaldı.

Kar yağışı hayatı felç etti
banner150

 

Yurt genelinde kar yağışı hayatı felç etti. Köy yolları kapandı, vatandaşlar mahsur kaldı. Kaygan yolda araçlar zor anlar yaşarken bazı vatandaşlar ise karın keyfini doyasıya çıkardı.

 

Kahramanmaraş'ta, dondurucu soğuk ve tipi yüzünden donma tehlikesiyle karşı karşıya kalan 2 kişi Kahramanlar Offroad Kulübü üyeleri tarafından kurtarıldı. Tüm yurtta olduğu gibi Kahramanmaraş’ta etkisini iyice artıran kar yağışına hazırlıksız yakalanan sürücüler yolda kaldı. Yapılan tüm uyarılara rağmen zincirsiz yola çıkan çok sayıda araç Kahramanmaraş-Kayseri karayolu üzerinde ilerlemekte güçlük çekti.

 

İl merkezinde kar yağışını fırsat bilen ve seyir amaçlı gezmeye çıkan vatandaşlar ise, karın daha etkili olduğu yüksek tepelere çıkmak istemesi olumsuzlukları beraberinde getirdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2015, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.