Kanal Maraş yayında!

Kahramanmaraş'ın medya dünyasında yenilikler yaşanırken, Kanal Maraş Haber Portalı ve Kanal Maraş Televizyonu da medya dünyasındaki yerini aldı.

Kanal Maraş yayında!
banner150

 

Kahramanmaraş'ın ilk internet televizyonu olan Kanal Maraş, kanalmaras.tv üzerinden yayınlarına başladı.

 

Kahramanmaraş'ın medya dünyasında yenilikler yaşanırken, Kanal Maraş Haber Portalı ve Kanal Maraş Televizyonu da medya dünyasındaki yerini aldı. Sahipliğini Serkan Karaaslan'ın, genel yayın danışmanlığını Mustafa Karaaslan, genel yayın koordinatörlüğünü Akif Arslan, teknik yönetmenliğini Erdinç Demir'in yaptığı Kanal Maraş Televizyonu, test yayınlarını sürdürüyor.

 

24 saat üzerinden yayın yapan Kanal Maraş Televizyonu, çeşitli programlarla izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kahramanmaraş'ın siyasi, ekonomik, sanat, kültür, spor ve sosyal hayatının yakından ilgilendiren açık oturum, söyleşi, röportaj ve haber programlar yapacak olan Kanal Maraş Televizyonu, izleyicinin talepleri doğrultusunda yayınını yönlendirecek.

 

Test yayınlarında günün sıcak gelişmeleri, sabah sporu, Kahramanmaraş görüntüleri, spor, belgesel ve müzik yayınları izlenebiliyor.

 

ÇEŞİTLENECEK

 

Kanal Maraş Televizyonu Genel Yayın Danışmanı Mustafa Karaaslan, Kahramanmaraş'ın yerel değerlerinin ön plana çıkartılacağını belirterek, Kahramanmaraş'taki tüm yeteneklerin de ekranlara taşınacağını söyledi. Halkın sesi olacaklarını söyleyen Karaaslan, televizyon yayınlarında tarafsızlığın ön plana çıkacağını ve halkın konuştuğu her konunun ekranlara yansıyacağını söyledi.

 

Kahramanmaraş'ın deneyimli spor adamlarından ve gazetecilerinden Akif Arslan'ın da SporAnı ve Yeri Geldikçe Programlarını yapacağı Kanal Maraş Televizyonu çok yakında programlı yayınlarına da başlayacak. 

 

yayınları KANAL MARAŞ TV adresinden izlemek için TIKLAYIN... 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2015, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.