Kanal Maraş TV de tarih konuşulacak

KSÜ Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi iken istifa ederek AK Parti Milletvekili aday adayı olan Tarihçi Prof. Dr. Ahmet Eyicil ile MHP Onikişubat Meclis Üyesi Murat Çakıroğlu, Kanal Maraş TV ekranlarında Ermeni soykırımı yalanları ve tarihi gerçekleri masaya yatırıyor.

Kanal Maraş TV de tarih konuşulacak

 

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Tarihçi Prof. Dr. Ahmet Eyicil ile MHP Onikişubat Belediye Meclisi Üyesi Murat Çakıroğlu, Kanal Maraş Ekranlarında Ermeni Soykırımı Yalanlarını ve Tarihi Gerçekleri konuşacaklar.

 

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi iken istifa ederek AK Parti Milletvekili aday adayı olan Tarihçi Prof. Dr. Ahmet Eyicil ile MHP Onikişubat Meclis Üyesi Murat Çakıroğlu, Kanal Maraş TV ekranlarında Ermeni soykırımı yalanları ve tarihi gerçekleri masaya yatırıyor.

 

Son günlerde Kahramanmaraş’ta Prof. Dr. Ahmet Eyicil'in, 1925'te idam edilenlerin, Şapka Kanunu'na muhalefetten değil, adi suçlardan asıldığı şeklindeki iddiası gündeme oturmuştu. Prof Dr. Ahmet Eyicil ile MHP Onikişubat Meclis üyesi Murat Çakıroğlu; Kanal Maraş Genel Yayın Danışmanı Mustafa Karaaslan'ın moderatörlüğünde Kanal Maraş'ta; Ermeni soykırımı yalanları ve tarihi gerçekler, uluslararası oyunlar ve perde arkası, Başkanlık sistemi, Yeni Türkiye-Yeni Osmanlı ve güncel konularını masaya yatırıp tartışacaklar.

 

Tarihe ışık tutacak olan bu tartışma 18 Mart Çarşamba günü saat 20.00 de Kanal Maraş TV ekranlarında yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.