Kanal Maraş Açık masanın konuğu Ekrem Culfa oldu

Kahramanmaraş'ta son günlerde sosyal paylaşım sitelerindeki yazıları ve aracına yazdığı yazılarla gündemi meşgul eden Ekrem Culfa Kanal Maraş TV mikrofonlarına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kanal Maraş Açık masanın konuğu Ekrem Culfa oldu

 

Kanal Maraş Genel Yayın Danışmanı Mustafa Karaaslan'ın hazırlayıp sunduğu Açık Masa'nın konuğu olan sade vatandaş Ekrem Culfa son günlerde gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

 

Emanet olarak verdiği 737 gr altın alacağını alıp kendisine vermeyen Emrullah Çukadar ve emanet olarak bıraktığı kuyumcu Niyazi Kütükçü aleyhine konuşan Culfa; " Niyazi Kütükçü emanet olarak kendisinde bulunan altınlarımı Emrullah Çukadar'a verdiğini, bu olayı her ikisi de Müftülükte kabul ettiler. Mahkemede inkar ettiler. Benim Niyazi de alacağım yok, benim alacağım Emrullah Çukadar da, ben bu alacağım ile ilgili yazıp çiziyorum. Versinler paramı yazmaktan da konuşmaktan da vazgeçeyim" dedi.

 

Benim param balığın kılçığı, yılanın kemiği, ben paramı yedirmem diyen Culfa;" Benim paramı vermek için İstanbul'dan çağırdılar ve bana 50.000 TL teklif ettiler. Ben para görmemiş biri değilim. Ben haraç istemiyorum ki, bana borcunuz neyse ben onu istiyorum ve birde Ekrem Culfa olarak haklı davamı kazanmak istiyorum."

 

EKREM CULFA'NIN GÜNDEM YARATACAK VİDEO AÇIKLAMALARINI İZLEYİNİZ...

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE

banner75