Kahramanmaraş karması Antalya'da

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi tarafından seçilen 2002 doğumlu sporcular 2-5 Nisan 2015 Tarihinde Antalya ilinde yapılacak olan turnuvaya katılacak.

Kahramanmaraş karması Antalya'da

 

Kahramanmaraş Amatör futbol takımlarında mücadele eden 2002 doğumlulardan oluşan futbolcu karması Antalya’da düzenlenecek turnuvaya katılmak üzere bu şehre gitti. 

 

 

Kısa Adı TÜFAD olan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi tarafından seçilen 2002 doğumlu sporcular  2-5 Nisan 2015 Tarihinde Antalya ilinde yapılacak olan turnuvaya katılacak. TÜFAD’ın kuruluşunun 50.yılı kapsamında yapılacak olan Turnuvada sporcular hünerlerini gösterecek.

 

TÜFAD Kahramanmaraş Şube Mesut Çanak,  yaptığı açıklamada,  "Kahramanmaraş’ta gerçekten çok yetenekli futbolcular var, biz TÜFAD olarak  karma oluşturmakta çok zorlandık, Bu futbolcular gelecek yıllarda Kahramanmaraş ve Türk futboluna hizmet edeceklerdir” dedi.

 

28 Takımın karşılaşacağı turnuvada tesbit edilen sporcular Mayıs ayında Çanakkale Zaferinin 100.yılı etkinliklerinde yapılacak olan turnuvada mücadele edecek. TÜFAD Kahramanmaraş Şubesi Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Ejder Orak’ın kafile başkanlığını yaptığı takımda 14 sporcu bulunuyor.

 

Sporcular 12 Şubat stadında düzenlenen törenle Antalya’ya uğurlandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2015, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.