Kahramanmaraş karla uyandı

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi'nin Yatılı Bölge-Binevler-Üngüt istikametinde ve Ahırdağı eteklerinde oturanlar güne karlı başladı.

Kahramanmaraş karla uyandı
banner150

 

Kahramanmaraş il merkezinde uzun süredir beklenen kar yağışı, bu sabah başlarken; vatandaşlar güne karla uyandı.

 

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi'nin Yatılı Bölge-Binevler-Üngüt istikametinde ve Ahırdağı eteklerinde oturanlar güne karlı başladı. Günün aydınlanması ile birlikte pencereden dışarıya bakanlar, kar yağışını gördü. Özellikle kentin yüksek kesimlerinde kar yağışı devam ederken, kent merkezine doğru da kar yağışının azaldığı ve bu saatler itibariyle kesildiği görülüyor.

 

 

Kahramanmaraş'ta (Onikişubat ve Dulkadiroğlu) bugün hava sıcaklığı en düşük 2, en yüksek 3 derece olacak. Kar yağışlı bir havanın beklendiği merkezde, nem oranı ise yüzde 57-96 oranında olacak. Rüzgar Kuzeybatıdan saatte 10 kilometre hızda esecek.

 

HAVA SICAKLIĞI DÜŞECEK

 

Öte yandan Kahramanmaraş merkezde hava sıcaklığı bu akşam saatlerinden itibaren hissedilir derecede düşecek. Yarın ve cuma günü soğuk bir havanın etkin olacağı Kahramanmaraş merkezinde (Onikişubat ve Dulkadiroğlu) hava sıcaklığı -8 dereceye kadar düşecek.  

 

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2015, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.