Kadınlar karşılıksız fedakarlık gösteriyor

KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kadınlar karşılıksız fedakarlık gösteriyor

 

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Kemal Karaküçük, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

 

8 Mart'ın tüm dünyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak kutlandığını belirten Karaküçük, “Türkiye’de kadınlar her alanda aktif bir şekilde rol alıyor" diyerek, şunları söyledi:

 

"Bugün bir çok alanda; Bakanlık, Milletvekilliği, bürokrat ve birçok meslek guruplarında kadınları görebiliriz. Bu çeşitlilik ülkeye çok şey kazandırıyor. Bizde KMTSO olarak Zabun Konağını kadınların kullanıma açtık. Bunun yanında bir çok projede kadınların aktif bir şekilde rol almasını sağlıyoruz.

 

Yaşamımızın doğumdan ölüme kadar her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum”

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2015, 08:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.