Kadın vekillere tekne turu

Ankara Milletvekili Ülker Güzel’in organizesinde bir araya gelen ve aralarında Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Kaçar Beyazıt'ın da bulunduğu kadın milletvekilleri, Mogan Gölü'nde tekne gezisi yaptılar.

Kadın vekillere tekne turu
banner150

Ankara Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, kadın milletvekillerini Mogan Gezi teknesinde misafir etti. 

 

Ankara Milletvekili Ülker Güzel’in organizesinde bir araya gelen kadın milletvekilleri, Mogan Gölü'nde tekne gezisi yaptılar. Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay da milletvekillerine teknede kahvaltı ikramında bulundu. Programa eski Turizm Bakanı Güldal Akşit, Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, Aksaray Milletvekili İlknur İncegöz, Ankara Milletvekili Ülker Güzel, Balıkesir Milletvekili Tülay Başcu, Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, İstanbul Milletvekili Türkan Dağoğlu, İstanbul Milletvekili Alev Dedegil, İstanbul Milletvekili Halide İncekara, İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, İstanbul Milletvekili Belma Mihrimah, İstanbul Milletvekili Sevim Savaşer, Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Kaçar Beyazıt, Konya Milletvekili Gülay Samancı, Mardin Milletvekili Gönül Şahkulubey, Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, Van Milletvekili Gülşen Orhan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve eşi Hatice Duruay katıldı.

 

Konuşma yapan Ankara Milletvekili Ülker Güzel, "Mogan Gölü Ankara’nın boğazı gibi. Buranın kıymeti bilinmeli ve korunmalı. Bugün burada bize ev sahipliği yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve eşine teşekkür ediyoruz" dedi. Başkan Duruay da "Milletvekilimizi burada ağırlamak ve misafir etmek bizleri onurlandırdı. Gölbaşımızda sizleri ağırlamak, misafir etmek bizler için büyük bir gurur. Mogan Gölümüz çok yakın zaman içerisinde temizlenecek ve daha temiz hale gelecek olan gölümüzde bu tür geziler yapacağız. Gölümüzün temizlenmesinde desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz. Bizler Gölbaşı olarak herkese ev sahipliği yapmaya hazırız. Gölbaşı’na gelen herkes bizim misafirimizdir" diye konuştu. (İHA)

 

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2014, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.