'Kadın Çiftçiler Eğitim' kursuna katıldı

0

'Kadın Çiftçiler Eğitim' kursuna katıldı

 

Kahramanmaraş Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, ‘Kadın Çiftçilere Eğitim’ kursuna katılan ve başarılı olan kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Dulkadiroğlu ilçesine bağlı Kuzucak Mahallesinde düzenlenen sertifika töreninde kadınların sevinci yüzlerinden okunuyordu.


150 kadın kursiyere sertifikalarını takdim eden Kahramanmaraş Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürü İhsan Emiralioğlu, “Şimdiye kadar katıldığım en güzel toplantılardan ve en orijinal bir mekanda yapılan toplantılardan birisi. Gerçekten her şey çok güzel. Ben öncelikle Kuzucak köyündeki kadın çiftçilerimizi bizleri burada misafir ettikleri bizim davetimize icabet ettikleri,programlara,kurslara, eğitimlere katıldıkları için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü bu gerçekten takdire şayan bir durum. Bu eğitimin bir hatırası olması için bir belgesi bir kanıtı olması için arkadaşlarımıza sertifika verdik” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.