Kabus! 7 yaşındaki çocuk: Çok çok korkuyorum

Kocaeli’de 7 yaşındaki Z.D.’ye cinsel istismarda bulunan Hasan G. iyi halden 3 yılda serbest bırakılıp mahallesine geri döndü. Günlüğüne “Çok çok korkuyorum” diye yazan kız çocuğu evden dışarıya çıkamıyor.

Kabus! 7 yaşındaki çocuk: Çok çok korkuyorum

Kocaeli Kartepe’de 26 Mart 2016’da Hasan G. (31) komşusunun 7 yaşındaki kızı Z.d.’ye cinsel istismarda bulundu. Tutuklanan sapığa mahkeme, önce 10 yıl hapis verdi. Sonra “Sabıkasız ve geleceğini olumsuz etkiler” diyerek cezayı 8 yıl 4 aya indirdi. yargıtay, bu kararı bozunca, sapık tekrar yargılandı. Bu kez Hasan G.‘nin cezası iyi halden 6 yıl 8 aya indirildi.

ÇOK ÇOK KORKUYORUM

Üstelik tutuklu kaldığı süre dikkate alınıp tahliye edildi. Ve Hasan G., Z.d.’nin mahallesine döndü. Hasan G.’yi gören çocuk evden çıkamaz hale geldi. annesi, Z.d’nin günlüğüne yazıp yırttığı sayfayı tesadüfen buldu. Z.d. “Bugün şubatın 6’sı. Bugün o çıktı, yani sesi. Çok çok korkuyorum ama anneme söylemiyorum” yazmıştı. Baba V.d. “Kızım çığlık atarak uyanıyor” dedi.

Hasan G. cinsel istismarda bulunduğu küçük çocuğun yaşadığı mahalleye geri döndü.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 09:10
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.