İzmir'de tatil köyüne operasyon! 400 kilo uyuşturucu ele geçirildi

İzmir'in Aliağa ilçesinde bulunan Pollen adlı tatil köyüne operasyon düzenlendi. Operasyonda 350-400 kilo uyuşturucu madde emniyet güçleri tarafınca ele geçirildi.

İzmir'de tatil köyüne operasyon! 400 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Tatil köyüne uyuşturucu baskını. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan operasyona ilişkin açıklama yaplıdı. Açıklamada şöyle denildi: "Cumhuriyet Başsavcılığımızın 2018/73653 şoruşturma sayılı dosyası kapsamında örgütlü uyuşturucu kaçakcılığı suçu ile ilegili yapılan soruşturmada 09/01/ 2019 tarihinde Aliağa ilçesinde bulunan Pollen tatil köyünde yüklü miktarda uyuşturucu madde saklandığının tespiti üzerine yapılan aramada tahmini 350-400 kg civarında uyuşturucu madde  bulunmuş olup Adem Çolak, Mehmet Çevik, Tuncay Karagünoğulları, Süleyman Çavuk , Mehmet Fatih Çavuk , Bilgehan Özkozanoğlu ile Suriye vatandaşı olan Abdulkerim Mustafa, Hasan Almohammat, Abdulkerim El Mustafa ve yabancı uyruklu İlham Baltabayev gözaltına alınmıştır. Yakalanan kişilerden Bilgehan Özkozanoğlunun Hakkari ili Çukurca ilçe Jandarma Komutanı olarak binbaşı rütbesi ile görev yaptığı tespit edilmiştir. Bir şüphelinin firari olduğu soruşturmada şüphelilerin ev ve işyeri adreslerinde arama yapılması amacıyla çalışmalara devam edilmektedir."

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 14:59
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.