İstanbul... Yine aynı yer! Ucu bucağı yok

Milli Piyango'nun yılbaşı çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiyesine ilgi büyük oldu. Eminönü'ndeki ünlü bilet gişesi önünde kuyruk oluştu. Vatandaşlar bilet alabilmek için kuyrukta bekledi. Kuyruk havadan fotoğraflandı.

İstanbul... Yine aynı yer! Ucu bucağı yok
banner150

Vatandaşlar bilet alabilmek için kuyrukta bekledi. Kuyruk havadan fotoğraflandı. Yılbaşında büyük ikramiyeye kavuşma hayalleri kuranlar İstanbul'da Milli Piyango bileti denildiğinde akla ilk gelen Eminönü'ndeki gişeye akın etti. Yoğun ilgi sonucu bilet gişesinin önünden öğle saatlerinden itibaren metrelerce kuyruk oluştu. Vatandaşlar kuyrukta bekleyerek piyango biletlerini alabildiler. Çekiliş tarihi yaklaştıkça piyango bayilerinin önündeki kuyrukların daha da uzaması bekleniyor.

Kaynak: DHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraşlı
Maraşlı - 4 ay Önce

Takım kütü yönetiliyor diyecem ama bunu sağır sultan bile biliyor ama bilmeyen tek kişi var onuda her taraftar bilir,bekleyin bakalım başkan bu gün ortaya ne atacak çğünkü sıkıştığı zaman ortaya bir yalan atıyor bizde o yalanı yiyiyoruz 2 galibiyete konuştukça konuşuyor ondan sonra sayın başkan 6 yıldan bu yana kurduğun takımlara ve aldığın başarılar ortada tabi başarı varsa sen eğonu o kadar yüksek tutuyorsun ki takım yenildikçe seviniyorsun yendikçede seviniyorsun senin artık bir piskolağa gitsen bütün taraftar için iyi olacak artık denge diye bir şeyin kalmadı ben her zaman diyorum sen pazarlamada bir dahisin ama yöneticilik ve yönetme ve lidirlik vasfın 0 bile değil takımı ve partileri liderler alıp götürür CHP, demokratik açılımı gerçekleştirdiği 1950'den bugüne, bir tek seçimi kazanamadı. Bir tek seçimde tek başına iktidar olamadı niye çünkü lideri yok biz zamanlar ortalığı kasıp kavuran Anavatan partisi Lideri Turgut ÖZAL cumuhurbaşakanı olunca lidersiz kalan parti nerede Doğruyol partisi Lideri Süleyman DEMİREL cumuhurbaşakanı olunca lidersiz kalan parti nerede,bizde artık liderlik vasfı olan bir K.MARAŞSPORA başkan istiyoruz çok konuşmaktan başaka bir iş yapmayan liderlik vasıfını bırak taraftar gözünde karizması bile olamayan bir başkan istemiyoruz.Bir kurum için en büyük felaket yetkisiz (vasıfsız) birine yetki vermektir ve biz bunun acısını 6 yıldan bu yana çekiyoruz....

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.