banner232

İstanbul'da kadın, Anneler Günü'nde eşinden ve oğlundan dayak yedi

İstanbul Esenyurt'ta evinin balkonunda kocası ve oğlu tarafından darp edilen kadının yaşadıkları kan dondurdu. Anneler Günü'nde ailesinden şiddet gören kadının, eşinden de oğlundan da şikayetçi olmadığı öğrenildi.

İstanbul'da kadın, Anneler Günü'nde eşinden ve oğlundan dayak yedi

Anneler Günü'nde dehşete düşüren olay Esenyurt Çınar Mahallesi’nde yaşandı. Yosma A. isimli kadın, evinin balkonunda oğlu Tolga A. ve eşi Ekrem A. tarafından yumrukla darp edildi. O anları gören bir vatandaş, yaşananları cep telefonuyla görüntüleyerek polise ihbarda bulundu.

"ÖZEL SEBEPLE KAVGA ETTİK"

İhbar üzerine olay yerine gelen Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri kadın ile görüştü. Anneler Günü'nde dayak yiyen kadın, polislere eşinden ve çocuğundan şikayetçi olmayacağını belirterek, "30 yıllık eşim, özel bir sebeple kavga ettik" dedi.

FERYAT FİGAN YARDIM İSTEDİ

Darp anına ilişkin görüntülerde kadının balkon demirlerine tutunarak “imdat” diye yardım istediği görülüyor. Görüntülerin devamında ise kadının kendini döven şahıslara 'elini çek' diyerek bağırması yer alıyor.

(Kaynak: İHA)

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.