İstanbul'da bir apartmanda doğalgaz patlaması! Yaralılar var

İstanbul Esenyurt'tan gelen son dakika haberi yürekleri ağza getirdi. Esenyurt'ta bir apartmanda doğalgaz patlaması meydana geldi. Olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Gelen ilk görüntü binada büyük hasar olduğunu gösteriyor.

Esenyurt Piri Reis Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi 2307. Sokak'ta bir evde patlama meydana geldi. Şiddetli patlama ilçenin hemen her yerinden duyuldu. 

Olay yerinden ilk kare

Olay yerinden gelen ilk görüntü patlamanın ne kadar şiddetli ve büyük olduğunu gösteriyor. 

Patlama sonrası yaralılar var

Dairede bulunan çok sayıda kişinin yaralandığı öğrenildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralıları ilk müdahalenin ardından hastaneye sevk etti.

Gözyaşı dökenler oldu

Binada bulunan vatandaşlar da panik halinde dışarı koştu. Bazı vatandaşların kucağına çocuğunu alarak dışarı çıkmaya çalıştığı görülürken, bazıları ise gözyaşı döktü. Patlamanın şiddetiyle dairede bulunan yatak ve eşyalara yola saçılırken, çevredeki diğer dairelerde de hasar oluştu. Bölgeye sevk edilen İGDAŞ ekipleri de gaz akışını kesti. İlk incelemelere göre patlamanın doğalgaz kaynaklı olduğu belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.