İnsaflı hırsız çaldığı motosikleti geri getirdi

Manisa'nın Şehzadeler İlçesi'nde, bir gün önce çalınan motosiklet, ertesi gün çalındığı yere 50 metre mesafede terk edilmiş halde bulundu.

İnsaflı hırsız çaldığı motosikleti geri getirdi
banner150

Şehzadeler İlçesi'nde yaşayan 51 yaşındaki Mehmet Kırman, geçen salı günü, Avnigemicioğlu Caddesi üzerindeki evinin önüne 45 EN 172 plakalı motosikletini park etti.
Ertesi günün sabahı işe gitmek için evinden çıkan Kırman, motosikletini park ettiği yerde bulamayınca polise başvurdu. Polis hırsızın kim olduğunun belirlenmesi ve yakalanması için çalışma başlattı.

Dün saat 22.00'de evine tekrar geri dönen Kırman, çalınan motosikletini evine 50 metre mesafede terk edilmiş halde buldu.

Motosikletini bulunduğunu polise bildiren Kırman, sadece kaskının olmadığını ifade etti. Hırsızın arandığını söyleyen Kırman, "Çok sevindim. Ancak motosikletimde kaskımın olmadığını gördüm. Sanırım hırsız insaflı çıktı ve motosikleti geri bıraktı" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2017, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.