İndiği minibüsün altında kalarak yaralandı

Köy garajlarında minibüsten inmek isteyen D.A., duran minibüsün hareket etmesi nedeniyle bir anda dengesini kaybederek yere düştü. Minibüsün arka lastiği genç kadının ayağının üzerinden geçti.

İndiği minibüsün altında kalarak yaralandı
banner150

 

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bir kadın, inmek isterken düştüğü minibüsün altında kalarak yaralandı.

 

Edinilen bilgiye göre olay, Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki köy garajlarında meydana geldi. 25 yaşındaki D.A., iki çocuğu ile birlikte plakası ve sürücüsü belirlenemeyen bir minibüsle Elbistan’a geldi. Köy garajlarında minibüsten inmek isteyen D.A., duran minibüsün hareket etmesi nedeniyle bir anda dengesini kaybederek yere düştü. Minibüsün arka lastiği genç kadının ayağının üzerinden geçti. Çığlıklarını duyan garaj esnafı ve diğer vatandaşlar genç kadının yardımına koştu.

 

Ayağının üzerinden minibüsün tekeri geçen D.A., vatandaşların yardımıyla perona götürüldü. Genç kadına ilk müdahale olay yerine gelen 112 Acil Servis’e ait ambulansta yapıldı. Elbistan Devlet Hastanesi’ne kaldırılan genç kadının ayağında çatlaklar meydana geldiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.