İki kentte korkutan deprem!

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde saat 14.30'da 4.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Öte yandan saat 14.41'de ise merkez üssü Erzincan'ın Otlukbeli ilçesi olan 4.1 büyüklüğünde deprem yaşandı.

İki kentte korkutan deprem!
banner150

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 14.30'da merkez üssü Acıpayam olan 4,9 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Sarsıntının yaklaşık 7 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi.

AFAD'dan yapılan bir diğer açıklamada, "Denizli, Acıpayam'da meydana gelen 4,9 ve 4,1 büyüklüğündeki iki artçı deprem sonrasında olumsuz bir ihbar alınmamıştır" denildi.

Denizli'de 20 Mart günü merkez üssü Acıpayam ilçesi olan 5.5 büyüklüğünde deprem meydana gelmiş, birçok ev hasar görürken, sonraki süreçte de bölge beşik gibi sallanmıştı.

Erzincan'ın Otlukbeli ilçesinde ise 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD'ın internet sitesinde yer alan bilgiye göre saat 14.41'de merkez üssü Otlukbeli olan 4,1 büyüklüğünde  deprem kaydedildi.

AA - DHA


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.