İçler acısı! Torunu için çöpten yiyecek topladı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşlı bir kadın torunu için çöpten dolmalık biber topladığını söyledi. Cep telefonu ile görüntülenen kadın gelirinin yetmediğini belirtti

İçler acısı! Torunu için çöpten yiyecek topladı
banner150

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşlı bir kadın torunu için çöpten dolmalık biber topladığını söyledi. Cep telefonu ile görüntülenen kadın gelirinin yetmediğini belirtti.

Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Bağlık Mahallesi Muzaffer Uluşahin Sokak’ta çöpleri karıştıran yaşlı kadın, torunu için yiyecek topladığını söyledi. Müftü Mahallesi’nde torunu ile birlikte ikamet ettiğini belirten Refiye Y. asgari ücret tutarındaki gelirinin yetmediğini anlattı. Torununun dershaneye gittiğini belirten yaşlı kadın iki oğlu olduğunu ve onlarında kendilerini ancak geçindirebildiklerini söyledi. Çöpe atılan biberleri güzelce yıkayıp, içlerini dolduracağını ifade eden yaşlı kadın daha sonra ikamet ettiği evin önüne getirildi.

 

Yaşlı kadının çöpten yiyecek topladığını gören hayırsever vatandaşlar, kendisine maddi destekte bulunurken, belediye ve diğer devlet kurumlarının da bu tür insanlara yardım etmesini istediler. 

 


 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.