HDP'lilerce dağa kaçırıldığını öne sürdüğü oğlu için oturma eylemi başlattı!

Diyarbakır'da 17 yaşındaki oğlunun dağa kaçırıldığını iddia eden bir anne daha HDP İl Başkanlığı önünde oturma eylemi başlattı. Annenin oturma eylemine aile bireyleri de destek veriyor.

HDP'lilerce dağa kaçırıldığını öne sürdüğü oğlu için oturma eylemi başlattı!
banner150

Diyarbakır'da 17 yaşındaki oğlunun dağa  kaçırıldığını iddia eden bir anne daha HDP İl Başkanlığı önünde oturma eylemi  başlattı.  Fevziye Çetinkaya, 4'ü kız 11 çocuğundan S. Çetinkaya'nın (17), 30  Ağustos'ta HDP'lilerce dağa kaçırıldığını iddia ederek, İl Emniyet Müdürlüğüne  başvurdu.

Anne Çetinkaya sabah saatlerinde, beraberinde eşi Şahap ve 4 çocuğu  ile geldiği merkez Bağlar ilçesindeki HDP İl Başkanlığı binası önünde oturma  eylemi başlattı.

Hacire anne örnek oldu

Diyarbakır'da anne Hacire Akar, HDP'lilerce dağa kaçırıldığını iddia  ettiği oğlu Mehmet Akar için 22 Ağustos'ta HDP İl Başkanlığı önünde oturma eylemi  başlatmıştı. Oğlunu teröre kurban vermemek için başlattığı oturma eylemi sonuç  veren anne Akar, kararlı mücadelesiyle 24 Ağustos'ta oğluna kavuşmuş, çocukları  dağa kaçırılan diğer annelere de örnek olmuştu.

KAYNAK: AA

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2019, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.