HDP'liler ısırma huyundan vazgeçmiyor! Remziye Tosun polisin kolunu ısırdı

HDP'liler ısırmayı huy edindi. Şubat ayında Van'da izinsiz eylem yapmak isteyen HDP'li vekil Saliha Aydeniz, açtığı pankartı almaya çalışan kadın polis memurunun kolunu ısırmıştı. Bir Isırma vakası da bugün Diyarbakır'da yaşandı. Diyarbakır’da HDP’lilerin izinsiz düzenlemek istediği gösteriye polis müdahale etti. Açlık grevindeki teröristler için düzenlenmek istenen eylemde polisin müdahalesi sonucu çıkan arbedede HDP Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun bir polisi kolundan ısırdı.

HDP'liler ısırma huyundan vazgeçmiyor! Remziye Tosun polisin kolunu ısırdı
banner150

Diyarbakır'da terör örgütü PKK için eylem düzenleyen HDP’liler, yine polis ekiplerine saldırdı. Kandil’den gelen talimatlar doğrultusunda açlık grevindeki teröristler için eylem düzenleyen HDP’liler arasında, Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun da vardı. HDP’li vekil, çıkan arbedede bir polisi kolundan ısırarak yaraladı.

Terör örgütü PKK için eylem düzenleyen HDP’liler, yine polis ekiplerine saldırdı.

Kandil’den gelen talimatlar doğrultusunda açlık grevindeki teröristler için eylem düzenleyen HDP’liler arasında, Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun da vardı.

HDP’li vekil, çıkan arbedede bir polisi kolundan ısırarak yaraladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.