HDP il binalarıını PKK yuvasına çevirmişler! Çıkanlar şoke etti

Terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı HDP'ye yönelik operasyonda Aydın ve Batman HDP il binalarında yapılan aramalarda, çok sayıda örgütsel doküman, terör örgütü mensuplarının afişleri ile eli kanlı terör örgütü teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğrafları ele geçirildi.

HDP il binalarıını PKK yuvasına çevirmişler! Çıkanlar şoke etti
banner150

Alınan bilgiye göre, terör örgütü PKK'ya yönelik 40 ilde düzenlenen operasyonun ayrıntıları netleşti.

Bu kapsamda, PKK/KCK terör örgütünün kadın yapılanması olan TJA (özgür kadın hareketi) içerisinde faaliyet yürüten şahıslarla irtibatlı oldukları gerekçesiyle HDP Aydın il binasında arama yapıldı. Aramada, çok sayıda örgütsel doküman, örgüt propagandası yapılması için hazırlanan afişler ile PKK'lı teröristlere ait fotoğraflar bulundu.

Batman HDP il ve merkez ilçe binalarında da çok sayıda örgütsel doküman, örgüt propagandası yapılması için hazırlanan afişler, terör örgütü mensuplarının afiş ve fotoğrafları ile eli kanlı terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğrafları ele geçirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Avrasya
Avrasya - 2 hafta Önce

Neden şaşırılıyor her zamanki yaptıkları şey. Bunları millet meclisine girdirenlerde suç. Meclisteki itlerinin aldıkları maaş haram zehir zıkkım olsun. Hem milletin sırtından geçin hemde bu milletin evlatlarını katlet bölmeye çalış kahrolsunlar.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.