Hakkında tutuklama kararı verilen kadın, fare zehri içtiğini iddia etti

Sivas'ta, çıkarıldığı mahkemede hakkında tutuklama kararı verilen Rabia Nur A. öyle bir şey söyledi ki, mahkeme salonu önce sessizliğe büründü, ardından hareketli dakikalar yaşandı. Hakkındaki karar belli olup cezaevine götürülürken fare zehri içtiğini iddia etti. Bunun üzerine olay yerine sağlık ekipleri çağrıldı.

Hakkında tutuklama kararı verilen kadın, fare zehri içtiğini iddia etti

Olay, 16.00 sıralarında Sivas Adliyesinde meydana geldi. Hakkında 3 ayrı suçtan 3 yıl 12 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve firari olan Rabia Nur A. kente gelerek teslim oldu.

TUTUKLAMA KARARI ÇIKTI

Polis ekiplerince Sivas Adliyesi'ne götürülen Rabia Nur A. hakkında tutuklama kararı verilince, cezaevine götürüleceği sırada fare zehri içtiğini iddia etti. Bunun üzerine olay yerine sağlık ekipleri çağrıldı.

HASTANEYE GİDİNCE "İÇMEDİM" DEDİ

Ambulansla Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Rabia Nur A. daha sonra ifadesini değiştirerek fare zehri içmediğini söyledi. Cezaevinden gelen jandarma ekipleri gözetiminde müşahede altında bekletilen Rabia Nur A.'nın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Genç kadının cezaevine götürüleceği öğrenildi.

KAYNAK: DHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.