Güldane Biçer 10 yıldır kayıp olarak aranıyordu! Eşi herşeyi itiraf etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te canlı yayında Arzu Aygün ile ilgili yaşanan son dakika gelişmesi izleyenleri ekrana kilitledi. 10 yıldır kayıp olan Güldane'nin eşi Osman Biçer tarafından öldürüldüğü itirafı geldi.

Güldane Biçer 10 yıldır kayıp olarak aranıyordu! Eşi herşeyi itiraf etti

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, 19 Eylül 2011'de Osman Biçerin (43), eşi Güldane Biçer (32) hakkında kayıp başvurusunda bulunması konusuna ilişkin dosyayı, kadının yaşadığına dair bir emare bulunmaması üzerine tekrar incelemeye aldı.

Polis, kayıp başvurusunda bulunan Osman Biçer ve arkadaşı K.A.'nın tekrar ifadesine başvurdu.

Osman Biçer ifadesinde, Güldane Biçer'e, 17 Eylül 2011'de, Büyükçekmece'de bir çiftlikte iş bulduğunu ve  çiftlik sahibinin kendisini de görmek istediği bahanesiyle Karaağaç Mahallesi Eskice mevkisine götürdüğünü anlattı.
Kendisini aldattığını ileri sürdüğü Güldane Biçer'i boğazından bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf eten Osman Biçer cesedi olay yerinde bırakıp kaçtığını söyledi. Biçer, olaydan 2 gün sonra 19 Eylül 2011'de polise kayıp başvurusunda bulunduğunu ve olay yerine kazma kürekle dönüp cesedi gömdüğünü anlattı.

Polis ekipleri, dün akşam saatlerinde şüphelinin tarif ettiği yerde yaptığı kazı çalışması sonucu, bütünlüğü bozulmuş ceset parçalarını buldu.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.