Gören inanamıyor! Her akşam aynı...

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yaşayan Yavuz Aydın, 1,5 yıl önce Türkiye'de büyüklüğü ve ırkı ile dikkat çeken Kangal cinsi köpeği aldı. Yavuz Aydın tarafından küçüklüğünden araba ile gezdirilmeye alıştırılan Paşa isimli Kangal cinsi köpeği araçta görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.

Gören inanamıyor! Her akşam aynı...
banner150

Çorlu'da yaşayan Yavuz Aydın, 1,5  yıl önce Türkiye'de büyüklüğü ve ırkı ile dikkat çeken Kangal cinsi köpeği aldı.

Yavruyken sahibi tarafından araba ile gezdirilmeye alıştırılan Paşa adı verilen köpek her akşam sahibinin işten gelmesini ve araba ile kendisini gezdirmesini bekliyor.

Köpeğinin araba ile gezmesini çok sevdiğini belirten Yavuz Aydın, ''Paşa'yı küçükken Sivas'tan aldık. yavruyken ben onu arabada gezdiriyordum. Bu onda bir alışkanlık yaptı.Her akşam işten geldiğimde beni kapının önünde bekliyor. Daha sonra kendisini arabaya alarak bir tur atıyoruz ve daha sonra eve geliyoruz. Tabi şimdi büyüdü. Otomobile sığmıyor. Onun için bazen kapalı kasa minibüs ile gezmeye çıkıyoruz. Araba ile gezmeyi çok seviyor. Paşa'yı araba içinde görenler de şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar'' dedi.

KAYNAK: DHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.