Gezmek için gelmişlerdi! Üniversiteliler korku dolu anlar yaşadı

Balıkesir'den İzmir'e gezmeye gelen üniversite öğrencisi iki gencin bulunduğu otomobilde çıkan yangın hasara neden oldu. Otomobilde bulunan Baran Tüfekçi, yanık kokusu geldikten sonra aracın bir anda alev aldığını belirtti.

Gezmek için gelmişlerdi! Üniversiteliler korku dolu anlar yaşadı

Balıkesir'den İzmir'e gezmeye gelen üniversite öğrencisi iki gencin bulunduğu otomobilde çıkan yangın hasara neden oldu. Otomobilde bulunan Baran Tüfekçi, yanık kokusu geldikten sonra aracın bir anda alev aldığını anlattı.
Balıkesir Üniversitesi öğrencileri Baran Tüfekçi (18) ile Mustafa Keser (19), kiraladıkları 10 BEH 69 plakalı araçla İzmir'e gezmeye geldi.

OTOMOBİL BİRDEN ALEV ALDI

Tüfekçi yönetimindeki araç, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı Göztepe mevkisinde giderken henüz belirlenemeyen bir nedenle alev aldı. Otomobili durdurup inen iki arkadaş, durumu polise ve itfaiye ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen polisler yolu trafiğe kapattı, itfaiye ekipleri de alevlere müdahale etti. Yangın kısa sürede söndürüldü. Söndürme çalışmalarının ardından otomobil kullanılamaz hale geldi.

'YANGIN TÜPÜYLE MÜDAHALE ETMEK İSTEDİK AMA...'

Tüfekçi, gazetecilere yaptığı açıklamada, seyir halindeyken yanık kokusu geldiğini ve aracın birden alev aldığını söyledi. Arkadaşıyla araçtan indiklerini belirten Tüfekçi, yangın tüpüyle müdahale etmek istediklerini ancak alevlerden korkup otomobilden uzaklaştıklarını dile getirdi.
 

KAYNAK: AA

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.