Genç Şule ölüme böyle gitti! İşte o görüntüler…

Plazanın 20'inci katından düşerek ölen Şule Çet'in ölmeden önceki son görüntüleri ortaya çıktı. Şule Çet’in ön otopsi raporuna da ulaşıldı. Rapora göre genç kızın vücudunda boğuşma izleri var.

Genç Şule ölüme böyle gitti! İşte o görüntüler…

Gazi Üniversitesi öğrencisi Şule Çet'in Ankara'da bir plazanın 20. katından düşerek hayatını kaybetmesiyle ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturma sürüyor. Şule’nin içeriye girerken güvenlik kamerasına yansıyan  görüntüleri de ortaya çıktı.

ŞULE ÇET'İN SON GÖRÜNTÜLERİ

Ailenin Avukatı Yıldırım, Adli Tıp Kurumu'nun ön raporuna da dikkat çekerek, tüyler ürpertici detayları açıkladı: "Şule'nin vücudunun neredeyse her yerinde boğuşma izi var. Raporda görünüyor ki Şule'nin vücudunda 5x20 boyutunda cilt ve cilt altı dokusunda yırtılmış yara. Kollarında ve bacaklarında çok sayıda ve değişik boyutta ciddi sıyrık ve çürükler var. Adli Tıp, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Bu rapor çıktığında her şey daha da netlik kazanacak.”

Soruşturmada Şule'nin cep telefonunun açılmasının birçok gizli noktayı aydınlatacağını belirten avukat Yıldırım, “Ailesi izin verirse Şule'nin mezarının açılarak, parmak iziyle telefonunun açılmasını bile ihtimaller arasında olduğunu düşünüyoruz" dedi.

YORUM EKLE

banner75