Gemideki dehşet görüntüleri

Yunanistan’ın Patras kentinden İtalya’nın Ancona limanına giden ANEK Lines’a ait Norman Atlantic isimli feribotta çıkan yangın ve yaşanan panik anları yolcular tarafından amatör kameralarca kaydedildi.

Gemideki dehşet görüntüleri
banner150

53 Türk vatandaşının da bulunduğu 480 yolcusu olan Norman Atlantic isimli feribotta çıkan yangın ve panik anları amatör tarafından kaydedildi.

 

Yunanistan’ın Patras kentinden İtalya’nın Ancona limanına giden ANEK Lines’a ait Norman Atlantic isimli feribotta çıkan yangın ve yaşanan panik anları yolcular tarafından amatör kameralarca kaydedildi. Görüntülerde feribotun içindeki yangından kaçan yolcuların üzerilerine giydikleri can yelekleriyle birlikte güvertede bekledikleri görülüyor. Yetkililer Arnavutuk açıklarında yanan geminin römorkorlar tarafından Arnavutluk sahillerine çekildiği belirttiler.

 

Yanan gemide Yunan ve İtalyan helikopterleri tarafından bir taraftan tahliye işlemlerinin devam ettirildiği de bildirildi. 480 yolcusu olan feribotta 53 de Türk vatandaşı bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 08:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.