Geleceğin yüzü gülüyor

KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok ve Genel Müdür Yardımcısı Murat Kayıoğlu, yapılan çalışmaları incelemek üzere Türkoğlu İlçesi Yeşilyurt Mahallesine ziyarette bulundular.

Geleceğin yüzü gülüyor
banner150

 

Türkoğlu İlçesi Yeşilyurt Mahallesinde Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sonucunda 25 yıllık  içme suyu sorunu çözüldü.

 

 

KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok ve Genel Müdür Yardımcısı Murat Kayıoğlu, yapılan çalışmaları incelemek üzere Türkoğlu İlçesi Yeşilyurt Mahallesine ziyarette bulundular. Burada Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Bekir Bayazıt tarafından karşılanan heyet, yapılan çalışmaları birlikte yerinde incelediler. Muhtar Bayazıt yaptığı konuşmada; şunları söyledi:

 

 

"Mahallemiz 25 yıllık içmesuyu sorunu yaşıyor. Bu sorundan dolayı nüfusumuz her geçen gün azalıyor, Mahallemiz devamlı göç veren bir yerdir. KASKİ kurulalı 9 ay olmasına rağmen Yeşilyurt’un sesini duydu ve içmesuyu problemini çözdü. Mahallemizde okula giden çocuk sayısı 100 ve bu sorunun çözülmesiyle mahallemizin geleceği olan bu çocukların artık yüzü gülüyor. İnşallah mahallemiz göç veren bir yer olmayacak. Çalışmalarından dolayı KASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür ediyorum"

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.