Geçici Köy Koruyucularının Özlük Hakları

Kahramanmaraş Geçici Köy Koruyucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Celalettin Fırtına tarafından, Göksun İlçe Jandarma Komutanlığı’nın ev sahipliğinde Göksun’da görev yapan geçici köy koruyucularına özlük hakları anlatıldı.

Geçici Köy Koruyucularının Özlük Hakları

 

Dernek Başkanı Fırtına, bu toplantının özlük haklarının anlatılmasının yanı sıra bir kaynaşma ve tanışma programı olduğunu belirterek, "Geçici koruyuculuk sistemi devam edecek öncelikle bunu belirteyim. En önemli isteğim sizden derneğimize üye olarak destek vermenizdir. Sayımız çoğaldıkça biz sizin haklarınızı daha çok savunacağız. Biz Türkiye genelinde büyük bir camiayız. Her kesimin bir derneği var, artık bizde bir dernek çatısı altında toplanacağız. Geçtiğimiz ayda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Sarayında sizler adına görüştüm. Değerli yetkililerimize geçici köy koruyucularının neler beklediğini anlattık. Anlatma aşaması bitti şuan adım atma aşamasına gelindi" dedi.
Toplantı; soru cevap şeklinde devam etti. Daha sonra Göksun İlçe Jandarma Komutanlığı bahçesinde ikramda bulunarak hatıra fotoğrafı çektirildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.