Galatasarayda Nordin Amrabat şoku!

Malaga'da kiralık olarak forma giyen N.Amrabat için transfer açıklaması geldi.

Galatasarayda Nordin Amrabat şoku!
banner150

 

İspanya La Liga takımlarından Malaga'da kiralık olarak forma giyen Nordin Amrabat için transfer açıklaması geldi. Malaga'nın 30 Nisan'a kadar 3.5 milyon euroluk satın alma opsiyonuna sahip olduğu oyuncu için tekliflerin geldiği bildirildi. 
 

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Amrabat'ın menajeri Anass Ouzif, "Bazı İspanyol ve İngiliz takımlarının temasa geçtiği doğru" sözlerini kullanırken; Dubai, Katar ve Çin'den de teklifler geldiğini kaydetti.
Sporx'in haberine göre; Sevilla'nın ilgisi hakkında yorum yapmaktan kaçınan Ouzif, "Şu anda Malagada'yız ve Amrabat, İspanya'da devam etmek istiyor. Malaga çok özel bir şehir. Sevilla iyi bir takım, Malaga da öyle." dedi. 
 

Galatasaray başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak ise konu hakkında yaptığı açıklamada, "Amrabat Galatasaray'a dönecek. Galatasaray'ın futbolcusudur. Şu anda mevcut futbolcularda bana 'Keşke Amrabat'ı göndermeseydik' diye defalarca söylediler. İnşallah sezon sonunda gelecek." ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.