Fenomen doktor Berika Demir'den olay sigara videosu!

Daha önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına da katılan fenomen doktor adayı Berika Demir, yine sosyal medyanın gündeminde. Sigaraya karşı farkındalık videosu ile olay oldu.

Fenomen doktor Berika Demir'den olay sigara videosu!
banner150

Instagram'da 150 binden fazla takipçisi olan Berika Demir, ÇAPA Tıp Fakültesi öğrencisi. Berika Demir instagram'dan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor.

İnstagram'da fenomeni olan Berika Demir bir anda gündeme oturdu. Çok konuşulmasının nedeni ise bu sefer paylaştığı sigaraya karşı farkındalık videosu.

Her geçen gün takipçi sayısını arttırmaya devam eden Instagram'ın gözdesi doktor Berika Demir daha önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına da katılmış, yarışmada beşinci soruda verdiği yanlış cevap ile elenip bin TL ile yarışmadan ayrılınca sosyal medyada eleştri oklarının hedefi olmuştu. 

Genç doktor adayı Instagram'dan paylaştığı videonun altına şu açıklamayı yazdı: '9 Şubat Sigara Bırakma Günü senin için de bir dönüm noktası olsun. Bugün şimdi şu an sigarayı bırak. Son sigaramı içip atacağım deme. Çünkü asla içtiğin sigara son olmaz. Hemen şimdi cebindeki paketi kır at. Sağlığın için, kendin için, eşin ve çocuğun için, ailen için bırak artık şu zehiri.'

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.