Fenerbahçede isyan çıktı!Sow da...

G.Saray maçı hariç, Aralık ayından bu tarafa hiçbir primi alamayan sarı-lacivertlilerin yabancı yıldızları, Diego'ya yapılan ödemeden sonra teknik heyetin kapısını çalmaya başladı

Fenerbahçede isyan çıktı!Sow da...
banner150

 

Diego'nun TFF'ye şikayeti sonrası Brezilyalı yıldızın tüm alacaklarını geçtiğimiz pazartesi günü ödeyerek krizi donduran Fenerbahçe'de diğer yabancılar da sessiz isyan içerisinde… Maç primlerini alamamaktan şikayet eden yabancı yıldızların, Samandıra'daki havayı olumsuz etkilediği ve şampiyonluk yolunda teknik heyetin canını sıktığı öğrenildi. 

 

ÖDEME KRİZİ BİTİRMİYOR
 

Diego'nun parasını yatıran yönetimin diğer futbolcuların alacaklarını cuma mesai bitimine kadar ödemesi beklenirken bu durumun krizi sona erdirmeye yetmeyeceği konuşuluyor. Özellikle yabancı futbolcuların maç primlerini alamadıkları için huzursuz oldukları ve sessiz bir isyan durumunun söz konusu olduğu gelen haberler arasında. 

 

BİRAZ DİNLENECEK!
 

Galatasaray maçı hariç aralık ayından bu yana galibiyet primi alamayan yabancı yıldızların bu sorun nedeniyle teknik heyetin sık sık kapısını çaldığı belirtiliyor. İsmail Kartal'ın da bu durumdan rahatsız olduğu ve takımın şampiyonluk yarışından kopmasından endişe duyduğu ifade ediliyor. Kartal'ın Diego'yu birkaç hafta 18 kişilik maç kadrosuna almayacağı gelen haberler arasında. 

 

UZLAŞMA BİLDİRGESİ!
 

Şikayet krizinin mimarı Diego, Instagram hesabından taraftara seslenerek sorun kalmadığını duyurdu. Brezilyalı, "Başkanımızla bugün (dün) yaptığımız görüşme sonrası aramızda açıklığa kavuşmayan sorun kalmamıştır. Görüşmemizden önceki süreçte de hiçbir zaman kulüpten ayrılma niyetim yoktu. Takımım için elimden geleni yapacağım. Diego Ribas: Büyük Fenerbahçe taraftarına selam" açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2015, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.