FAOdan Çadırkente ziyaret

FAO Gaziantep çalışanları, Kahramanmaraş'ta Suriyeli Misafirlerin bulunduğu Konaklama Tesislerini ziyaret etti‏.

FAOdan Çadırkente ziyaret

 

Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) Gaziantep çalışanları, Kahramanmaraş'ta Suriyeli Misafirlerin bulunduğu Konaklama Tesislerini (Çadırkent) ziyaret etti‏.

 

 

Kahramanmaraş Konaklama Tesisi, Tagesspiegel'den Christian Böhme, Spiegel Online'den Hasnain Kazim ve DPA'dan Can Merey isimli 3 gazeteci, Dünya Gıda Programı (WFP) temsilcileri Heiko Knoch, Maria Smentek, Katharina Weltecke, Almanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği temsilcisi Thomas Triller, FAO Gaziantep çalışanları tarafından ziyaret edildi.

 

 

Çadırkent Yöneticisi Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Ferhat Kurtoğlu tarafından kabul edilen heyete çadırkent hakkında kısa bir bilgilendirme yapılmış, Suriyeli 3 aile ile çadırlarında görüşmeleri sağlanmış, marketler ve çadırkent alanında yapılan gezi neticesinde çadırkentten son derece etkilendiklerini belirten konuklar tarafından, ülkemizin Suriyelilere yönelik katkıları dolayısıyla taktir duygularının ifade edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2015, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.