Eşinin ölümüne dayanamayan kadın, yaşamına son verdi

Aydın'ın Bozdoğan İlçesi'nde bir ay önce eşini kaybeden kadın, eşinin ölümüne daha fazla dayanamayarak silahla yaşamına son verdi.

Eşinin ölümüne dayanamayan kadın, yaşamına son verdi
banner150

Edinilen bilgiye göre, Bozdoğan ilçesinde yaşayan Caner T. (30), bir süre önce aynı ilçeden Sevcan T. ile evlendi. Çift iş dolayısıyla Bozdoğan’a komşu olan Muğla Kavaklıdere’ye taşındı. Geçtiğimiz ay bilinmeyen bir nedenle eşi Sevcan intihar edince, Caner T. işini bırakıp eşinin mezarının bulunduğu Bozdoğan ilçesine yerleşti. Bunalıma giren ve sürekli eşinin mezarına giden Caner T., önceki gün yine eşinin Çamlıdere Mahallesi’nde bulunan mezarı başına gitti. Bir süre sonra mezarlıktan silah sesi duyan çevre sakinleri mezarlığa gittiklerinde Caner T.'yi eşinin mezarı başında cansız vaziyette buldu. Olay yerine gelen ekiplerin yaptığı incelemenin ardından şahsın cesedi hastane morguna kaldırıldı.

Öte yandan, mahalle sakinleri Caner T.'nin sürekli mezarlıkta eşinin mezarı başında yaşadığını, psikolojik durumu kötü olan genç adama sürekli uyarıda bulunduklarını belirttiler.

Sosyal medya hesabından sürekli eşi ile olan hatıraları paylaşan Caner T., yer bildirimi yaparken de "Toprak Sevcan" ile birlikte diye not yazması dikkat çekti.

Olayla ilgili tahkikatın sürdürüldüğü bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2017, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.