Erzurum'da günlerdir kayıp olan Furkan ile ilgili flaş gelişme

Erzurum'un Karaçoban ilçesinde 4 yaşındaki Furkan Y'nin kaybolmasına ilişkin gözaltına alınan çocuğun babası tutuklandı, amcası, dedesi ve babaannesi ise serbest bırakıldı.

Erzurum'da günlerdir kayıp olan Furkan ile ilgili flaş gelişme

İlçenin Budaklı Mahallesi'nde 17 Nisan Çarşamba günü evinin önünde  oyun oynadıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan küçük çocuğun  kaybolmasıyla ilgili gözaltına alınan babası F.Y, engelli amcası Y.Y, dedesi E.Y.  ve babaannesi H.S.Y'nin Karaçoban İlçe Jandarma Komutanlığındaki işlemleri  tamamlandı.

Sağlık kontrolünden geçirilen 4 zanlı, Hınıs Adliyesi'ne getirildi.

Hınıs Cumhuriyet Başsavcılığındaki sorgularının ardından Sulh Ceza  Hakimliğine sevk edilen Furkan Y'nin babası F.Y. tutuklandı, dedesi E.Y. ise adli  kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Şüphelilerden babaanne H.S.Y. ve amcası Y.Y. ise Cumhuriyet  Savcılığındaki sorgularının ardından serbest kaldı.

Olay

Karaçoban ilçesinde Furkan Y, 17 Nisan Çarşamba günü evinin önünde  oynarken kaybolmuş, yakınlarının ihbarı üzerine jandarma ve AFAD ekiplerince  arama başlatılmıştı.

Hınıs Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında küçük  çocuğun babası F.Y, amcası Y.Y, dedesi E.Y. ve babaannesi H.S.Y. gözaltına  alınmıştı.

KAYNAK: AA

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.