Erdoğan'dan BMGK'ya çok sert tepki: Batsın kararınız!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda BMGK'da alınan Doğu Guta kararına çok sert tepki gösterdi.

Erdoğan'dan BMGK'ya çok sert tepki: Batsın kararınız!

Partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda BMGK'da alınan Doğu Guta kararına sert tepki göstererek, “Batsın kararınız” dedi. 

Erdoğan “Türkiye'nin sınır ötesi operasyonları pek çok kesimin gerçek yüzünü ortaya koyuyor. ABD'de yaşayan biri devletinin binlerce kilometre ilerde yaptığı operasyonları kendi güvenliği olarak görüyor. 

"ÜLKEMİZ VE DOSTLARIMIZ İYİ BİLİYOR"
Türkiye harekete geçtiğinde karşımıza bambaşka bir görüntü çıkıyor. Türkiye'nin Afrin'de El Bab, Suriye sınırları boyunca ne yapmak istediğini ülkemiz ve dostlarımız çok iyi biliyor. 

"BATSIZ SİZİN KARAINIZ"
Terör örgütlerinin arkasındakiler de bunu iyi biliyor. Bunları onlarla konuştuk. Amerika, Rusya, onlarla da konuştuk. En son gelişmeler Doğu Guta. Doğu Guta'daki gelişmeler yenilir yutulur mu? İnsanlığa sığar mı? BMGK'da karar alınıyor. Batsın sizin kararınız. İşleme konulmayan kararın insanlık için ne anlamı var? Siz insanlığı kandırıyorsunuz.” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE

banner55

banner57