Emenike: Herkes beni görecek

E.Emenike, Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’la özel bir görüşme yaptı.

Emenike: Herkes beni görecek
banner150

 

Fenerbahçe'nin tartışılan ismi Emmanuel Emenike; “Ülkeyi terk ettiğim yok. Sadece 2 gün izin yaptım. Beşiktaş derbisinde yaşadığım olay gol atamamanın verdiği bir patlamaydı.” dedi .

Haberin fotoğraflarıTailden oldukça neşeli dönen Emmaneul Emenike, Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’la özel bir görüşme yaptı.
 

 

Hocasının “Tatil iyi geldi mi? Kafanı toparlayabildin mi?” sorusuna “Evet kendimi çok iyi hissediyorum” cevabını veren hücum oyuncusu daha sonra takım arkadaşlarıyla derbi gününü değerlendirdi.
 

 

“Türkiye’den ayrıldı, bir daha dönemeyecek” iddialarına anlam veremediğini belirten 26 yaşındaki futbolcu, şunları söyledi:
 

 

‘ŞANSIMI KULLANACAĞIM’
 

 

"İstanbul'u neden terk edeyim ki? Hocadan izin aldım ve tatile çıktım. Neden insanlar beni zorla göndermeye çalışıyor anlamıyorum. Derbide yaşadığım patlamaydı. Uzun zamandır gol atamamanın verdiği bir baskı vardı üzerimde. 
 

 

Ailemi görmüyordum ve bu da beni üzüyordu. Londra’da kardeşlerimle görüştüm. Kaldı ki tüm futbolcular bir yere dağılmıştı. Bundan sonrası için taraftar beni maçlarda nasıl karşılar bilemem ama ben elimden geleni yapmak için çalışacağım. Şans geldiğimde de bunu iyi kullanacağım.”


 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2015, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.