Ekinözü'nde Şiddetli kar yağışı

0

 Ekinözü'nde Şiddetli kar yağışı
banner150

Ekinözü İlçesinde 05 Ocak Pazartesi Günü akşam saatlerinde, başlayan ve aralıksız devam eden sağanak Karla karışık yağmur ve şiddetli fırtınaya teslim olurken 06 Ocak Salı günü Akşam saatlerinde Başlayan Kar Yağışı İlçeyi teslim Aldı.

 

ELEKTİRİKLER VERİLMEDİ

 

Ekinözü İlçe Kaymakamlığı tarafından İlçe merkezinde ve Mahallerinde okulları iki gün süreyle tatil edilirken ilçeye  Bir gün Boyunca elektrik verilemedi.

 

05 OCAK PAZARTESİ

 

Ekinözü İlçesinde 5 Ocak Pazartesi günü akşam saatlerinden itibaren şiddetli bir şekilde etkili olmaya başlayan fırtına ve karla karışık yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Saat 22.00 sıralarında şiddetli fırtınayla ve yağmurla ilçede dün geceden buyana elektrikler verilemiyor.

 

06 OCAK SALI

 

Ekinözü Kaymakamlığı Tarafından Yapılan açıklamada ilçe Merkezinde ve mahallerinde okullar iki gün süreyle tatil edildiği açıklandı.

 

Ekinözü Emniyet amirliği Ekipleri Ekinözü –Elbistan belan Karayolu ile birlikte Kahramanmaraş Ekinözü karayolunda sürücülere uyarılarda bulunuyorlar.

 

  

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2015, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.