Eğitimciler bowling oynadı

Değişik kademelerinde görev yapan personel ile çeşitli okullarda görevli öğretmenler, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde düzenlenen bowling turnuvasında buluştu.

Eğitimciler bowling oynadı

 

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün değişik kademelerinde görev yapan personel ile çeşitli okullarda görevli öğretmenler, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ndeki Crazy Game Bowling Salonu’nda düzenlenen bowling turnuvasında buluştu.

 

 

 

Piazza AVYM ve Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen ve büyük ilgi gören bowling turnuvası büyük ilgi gördü. Fedakârca çalışan eğitimcilerin stres atmalarını ve  aralarındaki kaynaşma ve dayanışma duygularını pekiştirmeyi amaçlayan turnuva, oldukça heyecanlı ve çekişmeli anlara sahne oldu.

 

 

Turnuvada gruplar halinde yarışan eğitimciler, birbirlerine üstünlük sağlamak için ter döktü. Turnuva sonunda Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndan Fatih Gündeş’in kaptanlığını yaptığı takım birinci,  yine aynı okuldan Mehmet Çelen’in kaptanlığını yaptığı takım ise ikinci oldu. Üçüncülük ise Fatih Tekinşen’in kaptan olduğu Önsen Ortaokulu’nun oldu.

 

 

Turnuvada dereceye girenlere kupaları ve ödülleri Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Müdür Yardımcısı Ali Kuloğlu tarafından verildi. Yoğun iş temposuna eğlenceli bir mola vermenin kendilerini dinlendirdiğini belirten eğitimciler, turnuvanın tekrarlanmasını istediklerini belirttiler.   

 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.