Duvardan Uçtukları Otomobili Bırakıp Kaçtılar

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği bir otomobil, kontrolden çıkarak yaklaşık 1,5 metre yüksekliğindeki duvardan uçtu.

Duvardan Uçtukları Otomobili Bırakıp Kaçtılar

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği bir otomobil, kontrolden çıkarak yaklaşık 1,5 metre yüksekliğindeki duvardan uçtu. Araç içerisinde bulunan 3 kişi ise kaza yerinden kaçtı.


Edinilen bilgiye göre, kaza Kızılcaoba Mahallesi, Gariplik Caddesi üzerinde meydana geldi. Sürücüsü belirlenemeyen 46 E 4493 plakalı otomobil, cadde üzerinde sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda kontrolden çıktı. Savrulan ve kaldırıma çıkan otomobil, burada bulunan çöp konteynerine çarptıktan sonra yaklaşık 1,5 metre yüksekliğindeki duvardan aşağıya düştü, Lastiğinin biri de kopan araçta bulunan 3 kişi otomobilden yara almadan kurtuldu. Şahıslar, daha sonra kaza yerinden ayrıldı.


Görgü tanıkları, araçtakilerin yaşlarının küçük olduğunu belirtti. Kaza yerine gelen polis ekipleri, aracın ruhsat bilgilerinden sahibine ulaşarak sürücünün ve yanındakilerin kimliğini belirlemek için çalışma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE